POBYTOVÉ TÁBORY

Naše pobytové tábory se sportovní tématikou jsou vhodné pro děti ve věku 6 – 14 let.

Pořádáme je ve sportovním centru v Benešově a v golfovém resortu Konopiště.
Konají se od neděle (zahájení večeří cca v 18 hod.) do soboty (ukončení obědem cca ve 12 hod.). 
SPORTOVNĚ-ZÁŽITKOVÝ DESETIBOJ BENEŠOV

Týden plný sportu na městských sportovních zařízeních v Benešově (zimní stadion, inline hřiště, tenisová hala, tělocvična, gymnastický sál, plavecký bazén a travnaté hřiště). Děti během pobytu zažijí LEDNÍ BRUSLENÍ, INLINE BRUSLENÍ, PLAVÁNÍ, TENIS, BADMINTON, ATLETIKU, GYMNASTIKU, SLACKLINE, OUTDOOR KIDS (kondičně-zdravotní cvičení) a CELODENNÍ VÝLET. Program bývá uzpůsoben aktuálnímu počasí, sportovní zdatnosti a věkovému složení dané dětské skupiny. Ubytování je zajištěno v hotelu na zimním stadionu a stravování zajišťuje hotelová restaurace.

 

GOLF & SPORT & WELLNESS KONOPIŠTĚ

Týden plný golfu, sportování a relaxu ve wellness centru. Každé dopoledne mají děti golfový trénink pod vedením profesionálních golfových trenérů z resortu Konopiště. Odpoledne na děti čekají další sportovní aktivity jako jsou inline brusle, cyklistika, netradiční sporty atd. Součástí pobytu je pobyt ve wellness centru (vnitřní a venkovní bazény, sauna, vířivka atd.). Program bývá uzpůsoben aktuálnímu počasí, sportovní zdatnosti a věkovému složení dané dětské skupiny. Ubytování je ve stylových stanech s dřevěnou podsadou a stravování zajišťuje špičková zámecká restaurace.

  

Samozřejmostí jsou profesionální trenéři pro každou sportovní aktivitu, strava 5x denně včetně pitného režimu, diplomy a originální odměny/dárky z kolekce INLINETALENT.

 

Ceny od 5.990,- Kč/dítě/pobyt.
Pobytové tábory
Pobytové tábory

Inline bruslení na pobytových táborech

FOTO: Inlinetalent

Máte dotaz?