ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Školní pobyty v přírodě se sportovní tématikou pořádáme pro děti ze základních škol.

 
Mezi hlavní sportovní aktivity patří: INLINE BRUSLENÍ, CYKLISTIKA, OUTDOOROVÉ KOLOBĚŽKY, cvičení v přírodě OUTDOOR KIDS vč. originálních soutěží a závodů.
 
Naše sportovní školy v přírodě pořádáme v Roudnici v Krkonoších (nedaleko lyžařské areálu ve Vítkovicích – Aldrov). 

Ubytování se stravováním včetně sportovišť (multifunkční hřiště, travnaté hřiště, hernu, saunu a venkovní bazén) zajišťujeme v horském hotelu Eden, který je uzpůsoben pro ŠVP a splňuje všechny hygienické normy a předpisy. Hotel je vždy naplněn pouze dětmi z dané školy.

↓ Nabízené sportovní programy 

INLINE BRUSLENÍ & CYKLISTIKA & OUTDOOROVÉ KOLOBĚŽKY

Děti během týdne získají nezapomenutelné sportovní zážitky v podobě výuky a zábavy na kolečkových bruslích, krásných cyklistických výletů (máme připraveny trasy dle výkonnosti dětí) a nádherných výletů na outdoorových koloběžkách. Jeden den nebo odpoledne lze naplánovat tématický poznávací Krkonošský turistický výlet nebo OUTDOOR KIDS (Krkonošská „opičí“ dráha).

OLYMPIÁDA NETRADIČNÍCH SPORTŮ

Děti se během týdne zúčastní Krkonošské olympiády netradičních sportů jako jsou slackline, kanjam, hookbruč, spikeball, ladder golf, lukostřelba, inline bruslení, frisbee, OUTDOOR KIDS (Krkonošská „opičí“ dráha), petanque, skákaní v pytlích atd. Jeden den nebo odpoledne lze naplánovat tématický poznávací Krkonošský turistický výlet. 

INLINE BRUSLENÍ & MULTISPORT

Děti každý den bruslí na kolečkových bruslích a jako doplněk mají různé sportovní aktivity jako jsou míčové sporty, raketové sporty, inline hokej nebo florbal na bruslích atd. Jeden den nebo odpoledne lze naplánovat tématický poznávací Krkonošský turistický výlet nebo OUTDOOR KIDS (Krkonošská „opičí“ dráha).

PROGRAM NA PŘÁNÍ

Škola si může vybrat z výše uvedených sportovních aktivit a lze sestavit program dle přání dané školy.   

   


Samozřejmostí každého programu je opékání buřtíků, závěrečná dětská diskotéka, diplomy a odměny/originální dárky INLINETALENT.
 
Ceny od 3.190,- Kč/dítě (Maximální kapacita je 70 lůžek)
 
Další podrobné informace a volné termíny na emailu: tomas@inlinetalent.cz nebo na tel. 725 345 365.


			
Školy v přírodě

Inline bruslení na školách v přírodě

FOTO: Inlinetalent

Máte dotaz?